Menu
LivingMag.cz
Reality

Žižkov je místem, které může být vašim novým domovem

Už jste někdy dříve uvažovali, že byste nakonec zakotvili v Praze? Samozřejmě, naše hlavní město nabídne tak pestrobarevnou občanskou vybavenost, jako žádné další české centrum. Stověžatá matička odpovídá přísným západoevropským standardům a je lokalitou, na níž si nelze stěžovat ani v nejmenším.

Co se vám vybaví, když se řekne Žižkov? Určitě to bude bohatá historie místa, které se stalo v devatenáctém století múzou pro mnoho uměleckých duší. Dnes také dostávají ulice třetí z pražských čtvrtí novou podobu a byla by škoda, kdybyste při téhle báječné proměně chyběli.

Líbí se tu i mladým rodinám

Vhodný pro rodinný život, přesně takovou nálepku by mohl nést právě Žižkov. Nechybí nic, co domácnost s dětmi potřebuje, veškerý komfort je v docházkové vzdálenosti. Zelené parky pro odpolední relaxaci, mateřská a základní škola, v neposlední řadě také sportoviště a místa, která umožní kulturní vyžití celé rodiny.

Byty na pražském Žižkově jsou připraveny i pro ty, kdo ještě rodinu neplánují. K mání jsou různé dispozice, 1+kk s výměrou necelých 32 metrů pro single, ale také prakticky sedmdesátimetrový byt 3+kk, kam se už může nastěhovat rodina s malým dítětem. Kterou variantu si zvolíte právě vy? Při výběru rozhodně nelze nic uspěchat, vše si důkladně promyslete. K dispozici je i výběr mezi balkonem a terasou, což je báječná zpráva pro milovníky posezení u kávy.

Byty Na Vackově Žižkov

Projděte se třeba na Vítkov

Jde o místo, kde se nebudete nikdy nudit. A když si budete chtít prohlédnout místní historii, můžete si s rodinou udělat víkendový výlet na vrch Vítkov, dějiště slavné středověké bitvy. Pro bližší informace můžete navštívit web projektu. Stále je k dispozici několik desítek bytů. Bude některý z nich patřit právě vám? Pokud uvažujete o investici do nemovitostí, jistě dobře víte, že vhodný čas je prakticky vždy. Jde totiž o dlouhodobou záležitost, která se zhodnotí až po mnoha letech.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Žižkov je místem, které může být vašim novým domovem