Menu
LivingMag.cz
Rekonstrukce

Zásuvky a vypínače PRESTIGE – elektroinstalace v elegantním pojetí

Komerční sdělení

Komerční sdělení

31. 10. 2023

Proč být výstřední, když elegance nabízí vše, co potřebujete. Nová řada vypínačů a zásuvek PRESTIGE je originální a přitom dokonalou volbou pro novodobé interiéry.

Představte si interiér, kde vládne jednoduchost a krása, interiér, ve kterém je kladen důraz na funkčnost a praktičnost. Moderní vzhled dnešních novostaveb si žádá doplňky, které jdou ruku v ruce s architektonickým ztvárněním stavby. Právě takovým doplňkem mohou být zásuvky a vypínače řady PRESTIGE z nabídky Tympol Plus.

Bílá nebo černá, toť otázka

Produktová řada zásuvek a vypínačů PRESTIGE byla vytvořena tak, aby mohla doplnit každý interiér. Jednoduchý design klapek a rámečků si bude rozumět s vintage stylem, s moderním minimalismem, útulným provence stylem i s rustikálním vzezřením interiéru.

Nemusíte si lámat hlavu s tím, jaký odstín zásuvek nebo vypínačů zvolit. Kolekce PRESTIGE nabízí dva odstíny – bílou a černou. Není to málo? Zamyslete se a uvidíte, že tyto dvě barvy úplně stačí k tomu, aby vypínače i zásuvky dokonale zapadly právě do vašeho interiéru. Univerzálnost těchto dvou odstínů je tak dokonalá, že ať máte výmalbu zdí jakoukoli, ať jste na podlahu vybrali krytinu s dekorem dřeva, kamene nebo jednobarevnou, ať je nábytek v jakémkoli stylu, bílé nebo černé vypínače PRESTIGE vše dokonale doplní.

Praktičnost nade vše

Pokud upustíme od designových otázek a přejdeme k těm praktičtějším, i zde zjistíte, že právě zásuvky a vypínače PRESTIGE byly vymyšleny opravdu chytře.

V nabídce najdete všechny typy vypínačů, které se v domácnostech dají využít. Můžete mít vypínače jednopólové, střídavé, dvojité střídavé, sériové, křížové, vypínače v provedení tlačítkového nebo žaluziového ovladače. Podle potřeby si vypínače vyberete jako jednoduché nebo je lze řadit do vícenásobných rámečků. Výhodou je možnost výběru hermetických vypínačů nebo vypínačů s přepěťovou ochranou. Podobné je to i se zásuvkami, které jsou v provedení jako zásuvky datové (s jedním nebo dvěma vstupy), RTV koncové nebo jako zásuvky RTV + satelit.

Díky kolekci zásuvek a vypínačů PRESTIGE můžete propojit krásu, eleganci a praktičnost v jeden celek.

Vypínače si dnes můžete vybrat podle vkusu. Klasika, moderna nebo retro? Další tipy ZDE.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zásuvky a vypínače PRESTIGE – elektroinstalace v elegantním pojetí