Menu
LivingMag.cz
Koupelna

Vybíráme koupelnový textil

Vybrat koupelnový textil, aby nám ladil do interiéru koupelny, byl příjemný a kvalitní, není někdy snadné. Na co se při jeho koupi soustředit a kde ho pořídit, si povíme v tomto článku.

Ručníky a osušky

Ručníky by měly být především příjemné a savé. Jejich vlastnosti závisí na použitém materiálu a gramáži. Nejlepší kvality a nadýchanosti dosahují ručníky s gramáží od 450 do 550 g/m2. Kromě bavlněných ručníků jsou velmi oblíbené také ručníky s obsahem bambusu. Hlavně aktivní lidé a sportovci potřebují také tzv. funkční ručníky z materiálu jako je nylon nebo polyester. Tyto ručníky vynikají nízkou hmotností, skladností a rychlým schnutím.  Značkové, dětské, sportovní a další ručníky a osušky najdete na e-shopu About You. A abyste si mohli vybrat celou kolekci ručníků, co se vám líbí a nakoupili jste výhodně, nezapomeňte použít About You slevový kód. Velký výběr značkových ručníků a osušek najdete také na e-shopu Zalando. Nabídka je pestrá: plážové osušky, ručníky do fitness, osobní ručníky apod.

Župany

Pro příjemný pocit a tepelný komfort po koupání si určitě pořiďte pohodlný župan. Velký výběr luxusních županů najdete na e-shopu Zalando a pro ještě výhodnější cenu uplatněte Zalando slevový kód. Na Zalandu najdete župany nejrůznějších designů, střihů, materiálů i velikostí.

Koupelnové a WC předložky

Koupelnové a WC předložky jsou velmi příjemnou záležitostí, zvlášť pokud nemáte vyhřívanou podlahu. Mohou mít i další praktickou funkci, a to protiskluzovou. Můžete vybírat z nejrůznějších designů, velikostí a tvarů předložek.

Péče o koupelnový textil

A aby váš koupelnový textil zůstal stále čistý a voňavý, perte ho na 60 °C. Tato teplota zajistí, že se z něj odstraní bakterie.  Při praní ručníků se doporučuje používat aviváž v minimálním množství, nadměrné používání může vést ke snížení jejich savosti. Co se týká sušení, je dobré se vyhnout sušení na radiátoru a raději zvolit sušičku nebo věšák na prádlo.  Velký výběr sušiček nebo praček s extra programem určeným na ručníky najdete na e-shopu Datart. Sledujte aktuální Datart akce, jednou ze slev, která rozhodně stojí za zmínku je například slevový kód Datart.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vybíráme koupelnový textil