Menu
LivingMag.cz
Dětský pokoj

Vánoční výzdoba bytu. Jaké jsou trendy v roce 2016?

mpr

mpr

10. 11. 2016

Taky milujete tu předvánoční atmosféru, kdy se začínají v obchodech objevovat vánoční ozdoby, svíčky a další drobnosti? Poradíme vám, jak si sami vyzdobit váš byt v trendech roku 2016.

Vánoční trendy 2016

Letošní Vánoce se ponesou v pastelových barvách. Můžete si vybrat mezi růžovou, modrou nebo mentolovou. Ozdoby najdete také v poloprůhledných variacích, které dodají vašemu stromečku tu správnou eleganci.

Pokud nechcete jít ve šlépějích vánočních trendů a chcete držet jednoduchou a krásnou vánoční klasiku. Podívejte se na stopy ve vánočním designu severských zemí. Jejich výzdoba je v jednoduchém stylu a z přírodních materiálů. Díky temnosti skandinávských zemí se doplňky vyznačují bílou barvou, kterou střídá červená a vše je doplněno přírodními barvami. Na červených svetrech, dekách či baňkách poskakují soby. Hvězdy září všude kolem vás a rozsvěcují váš byt.

Jednoduchá vánoční výzdoba pro váš byt

Není nic jednoduššího než zabrouzdat do těch správných obchodů, vyhněte se supermarketům a jejich kýčům, kochejte se a vybírejte ty správné ozdoby, které rozzáří váš byt. Letos na pultech najdete velké hvězdy, které nádherně vyniknou v oknech či jen tak pověšené nad stolem.  Pokud budou svítící, tím líp.

Také velkou službu a vánoční atmosféru navodí pověšený světelný řetěz v okně nebo jen tak nad gaučem. Kdy po zapálení vánoční vůně a zhasnutí ostatních světel, vám v bytě vykouzlí klidnou a milou atmosféru, ve které už je radost čekat na ty nejkrásnější svátky v roce.  A když to doplníte horkým čajem nebo svařákem, bude vaše čekání na Ježíška ideální.

Adventní věnec

Do Vánoc je ještě trochu daleko, ale Adventu už se pomalu blíží. Začíná sice až 27. 11. 2016, ale již teď můžete zapřemýšlet nad adventním věncem. Jaké barvy použít? Z jakých materiálů? koupíte si ho už hotový nebo si ho raději originálně uděláte sami? Jestli jste zvolili poslední možnost, můžete se v dalších týdnech do toho vrhnout s námi.

Autor: Pavla Doležalová

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vánoční výzdoba bytu. Jaké jsou trendy v roce 2016?