Menu
LivingMag.cz
Obývací pokoj

Úklid domácností jako klíč k pohodlnému a zdravému životu

Domov je místo, kde se cítíme bezpečně, uvolněně a šťastně. Abychom si mohli vychutnat klid a harmonii našeho domova, je důležité udržovat jej čistým a upraveným. Úklid domácností představuje širokou škálu činností, které pomáhají zajistit pohodlí a hygienu pro všechny obyvatele.

Jednorázový úklid versus pravidelný úklid

Úklid domácnosti může být jednorázový nebo pravidelný. Jednorázový úklid zahrnuje hlavně generální úklid, který se provádí několikrát do roka. Na druhou stranu pravidelný úklid zahrnuje běžné čištění a udržování domova.

Generální úklid: Komplexní péče o váš domov

Generální úklid zahrnuje důkladné čištění celého domu odshora dolů. Tento typ úklidu je ideální pro ty, kteří potřebují kompletně vyčistit svůj domov po delší době nebo před speciálním příležitostí, jako jsou svátky nebo rodinné oslavy. Generální úklid zahrnuje následující činnosti:

  1. Čištění sedacích souprav, křesel a koberců: Pomocí speciálních čistících prostředků a technik se postaráme o odstranění nečistot, skvrn a prachu z vašich sedacích souprav, křesel a koberců.
  2. Suché a mokré vysávání: Vysávání je důležitým krokem při úklidu domácnosti. Používáme jak suché, tak mokré vysavače pro co nejefektivnější odstraňování prachu a špíny.
  3. Čištění obkladů, dlažeb a podlah: Důkladně čistíme veškeré obklady, dlažby a podlahy v domácnosti pomocí vhodných čisticích prostředků.
  4. Důkladné čištění vybavení kuchyně: Kuchyň je místo, které vyžaduje zvláštní péči. Pečlivě čistíme sporák, digestoř, mikrovlnnou troubu i lednici.
  5. Praní a žehlení: Nabízíme kompletní péči o vaše prádlo – od praní až po žehlení.
  6. Mytí oken: Zajistíme, aby vaše okna byla čistá a průhledná.
  7. Čištění radiátorů: Radiátory mohou být skrytým zdrojem prachu a nečistot. Důkladně je vyčistíme, abyste měli jistotu, že vaše topení funguje co nejefektivněji.
  8. Čištění problémových ploch: Každý domov má své problémové plochy, které vyžadují zvláštní pozornost. Ať už jde o špinavé zásuvky nebo mastné madla, postaráme se o jejich důkladné vyčištění.
  9. Čištění a desinfekce sociálního zařízení: Koupelny a toalety jsou místa, kde je hygiena na prvním místě. Provádíme kompletní čištění a desinfekci těchto prostor.
  10. Utírání prachu a ošetření dřevěných ploch: Prach se rychle usazuje na nábytku a ostatních površích v domácnosti. Utřeme veškerý prach a navíc ošetříme

To je mnoho činností na které není mnoho času proto využijte nabídky úklidové firmy  Cleanplace s.r.o. a vaše místo bude znovu útulné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Úklid domácností jako klíč k pohodlnému a zdravému životu