Menu
LivingMag.cz
Financování bydlení

Posuňte se ve své kariéře dále. MBA školu vybírejte pečlivě.

Mezi prestižní MBA školy, jež poskytují kvalitní manažerské vzdělávání zakončené titulem MBA, patří pražský Business Institut.

Pro něj je charakteristická široká nabídka studijních MBA programů v kombinované i online formě. Přidanou hodnotou je získání cenných kontaktů a řešení aktuálních problémů v práci, které během studia získáte. Již od roku 2009 pomohl Business Institut k osobnímu rozvoji a kariérnímu růstu více než 2000 absolventům.

Není jedno, na jaké škole titul MBA získáte

Pro manažerské MBA programy je klíčové, aby lektoři byli kvalitní odborníci, kteří jsou schopni předávat znalosti, zkušenosti a inspiraci praxe. Postupně se mění i trendy, co se týče vnímání personalistů při hodnocení manažerů a přijímání nových zaměstnanců. HR specialisté se již často podrobně zajímají, kde uchazeč manažerský MBA titul získal. A rozlišují školy, kde je titul velmi jednoduché získat od těch, které mají prestiž, ověřené akreditace a kvalitní lektorský tým.

Úroveň nabídky MBA programů

Business Institut nabízí kvalitní a zároveň cenově přívětivé studijní MBA programy. Škola chce všem, kteří touží po kariérním růstu, umožnit studovat za přijatelnou cenu (s možností rozdělení školného do vícero splátek) a být zároveň kvalifikovanou oporou pro jejich profesní budoucnost.

Současně nadstandardně splňuje požadované akreditace studia MBA a neustále pracuje na zvyšování kvality výuky. Princip výuky je postaven na originalitě lektorských setkání a přidané hodnotě v podobě networkingových akcí, bonusových seminářů a setkání s úspěšnými osobnostmi z různých oblastí podnikání.

Business Institut: nejen MBA, ale i LLM, DBA a BBA

Zájemci o studium MBA mohou vybírat z více než třiceti studijních MBA programů buď v kombinované nebo online verzi, časově rozložených do tří semestrů, kdy v každém semestru student absolvuje čtyři studijní moduly. Celková doba studia tedy nepřesahuje 1,5 roku. Studium probíhá v českém jazyce nebo anglickém jazyce a je zakončeno zpracováním a obhajobou závěrečné práce před komisí.

V nabídce MBA programů studenti najdou jak průřezové manažerské programy zaměřené na oblasti strategického, personálního a finančního managementu, marketingu, leadershipu a zdokonalování manažerských dovedností, tak specializované programy zaměřené na specifika řízení ve zdravotnictví, IT, Real Estate, event managementu nebo dopravy a logistiky.

MBA

Podmínkou pro zahájení MBA studia je vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském stupni, příp. středoškolské vzdělání s maturitou s dostatečnou manažerskou praxí.

Pro ty nejnáročnější nabízí Business Institut možnost absolvování programu DBA. Toto studium je určeno uchazečům s minimálně pětiletou praxí na manažerské pozici.

Uchazečům s předchozím právním vzděláním či zkušeností je určen vzdělávací program Executive LLM.

I pro uchazeče s minimálními praktickými zkušenostmi, kterým se letos blíží maturitní zkoušky, jsou určeny programy BBA. Tyto programy jsou speciálně navrženy tak, aby studentům poskytly potřebnou orientaci a znalosti v oblastech managementu, marketingu, financí a HR.

Další informace, včetně kompletní nabídky studijních programů a podmínek přijetí najdete na www.businessinstitut.cz. Už v březnu zahajujeme jarní cyklus kombinované formy studia.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Posuňte se ve své kariéře dále. MBA školu vybírejte pečlivě.